تجهیزات فلزی مخابراتی

تجهیزات فلزی مخابراتی تجهیزات فلزی مخابراتی تجهیزات فلزی مخابراتی تجهیزات فلزی مخابراتی تجهیزات فلزی مخابراتی تجهیزات فلزی مخابراتی تجهیزات فلزی مخابراتی تجهیزات فلزی مخابراتی

تجهیزات فلزی مخابراتی

فنس های محافظتی دکل های موبایل یکی از مهمترین بخش های هر پروژه توسعه مخابراتی تلقی میگردد که علاوه بر امنیت فیزیکی تجهیزات حساس و گران قیمت شبکه ای در مقابل صرقت آنها بلکه امنیت اتفاقاتت غیر مترقبه ای مانند صاعقه زلزله باد و طوفان باید مرتفع شود
شرکت ایران نورگیر با سابقه درخشان در زمینه تولید سایت های دکل های مخابراتی از تولید کنندگان قدرتمند در این عرصه می باشد که تمامی این تجهیزان کاملا در این مجموعه تولید و تحویل کارفرمایان می شود و این امر باعث کنترل و حفظ کیفیت و رضایتمندی کارفرمایان عمده این محصولات از جمله شرکت ایرانسل، همراه اول، رایتل و … شده است

گروه صنعتی ایران نورگیر با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه تجهیزات مخابراتی به عنوان بزرگترین تولید کننده فنس ها و تجهیزات فلزی مخابراتی، توانایی ارائه محصولات و تجهیزات فلزی مخابراتی مطابق با تأییدیه های مربوط از شرکت های بزرگ مخابراتی از قبیل ایرانسل، همراه اول و … را با کیفیت بالا دارا می باشد.
فنس
فنس ها که برای محافظت از تجهیزات مخابراتی در سایت های مخابراتی زمینی استفاده می شود. با توجه به محل و محدودیت های سایت های مخابراتی برای تأمین امنیت لازم در انواع نرمال، امنیت بالا و WCS در ابعاد مختلف با کیفیت بالا تولید و ارائه می شود.
شاسی
شاسی ها یا همان استند ها در سایت های مخابراتی زمینی و پشت بامی کاربرد داشته و تجهیزات مخابراتی و رک های مختلف روی آن ها قرار می گیرند. با توجه به محدودیت های ابعادی و مکانی در انواع مختلفی تولید و ارائه می شوند.
انواع شاسی ها مطابق با تأییدیه های مخابراتی مربوطه به شرح ذیل می باشد:
• شاسی های تک کابین و دو کابین جهت استفاده در سایت های زمینی
• شاسی های پشت بامی در ابعاد مختلف
• شاسی های مخصوص جهت نصب تابلوبرق برروی شاسی های پشت بامی
تابلوبرق با پایه مربوطه
تابلوبرق ها یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله مخابراتی می باشند. گروه صنعتی ایران نورگیر مطابق با تأییدیه های شرکت های مخابراتی قابلیت تولید و ارائه تابلوبرق در نوع تک فاز و سه فاز و پایه های مربوطه را دارد.
سینی کابل
به دلیل استفاده زیاد از کابل ها در سایت های مخابراتی و برای جلوگیری از رها شدن کابل ها در فضای سایت و درنتیجه از بین رفتن در اثر ضربه، خوردگی و … از سینی های کابل استفاده می شود. این نوع از تجهیزات مخابراتی با توجه به نوع کاربرد در هردو نوع سایت های زمینی و پشت بامی کاربرد دارد. سینی های کابل تولیدی گروه صنعتی ایران نورگیر با استفاده از ورق های کششی و پایه های با قابلیت تنظیم ارتفاع در ابعاد مختلف به طول 2 و 3 متری و به عرض 0.3 و 0.4 و 0.5 متری مطابق با تأییدیه شرکت های مخابراتی تولید و ارائه می شود.
سایبان
با توجه به محل قرارگیری تجهیزات مخابراتی و برای محافظت از تجهیزات در برابر تابش نور خورشید، بارش باران و … استفاده می شود.
سایبان های مخابراتی در انواع زمینی و پشت بامی در ابعاد مختلف تولید و استفاده می شوند.
حفاظ ضدسرقت
تجهیزات مخابراتی مورد استفاده در سایت های مخابراتی در رک های مخابراتی نگهداری می شوند. برای محافظت از این رک ها نیاز به تجهیزاتی که بدون اشغال فضای بیش از حد سایت و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد تجهیزات، امنیت مورد نیاز این تجهیزات افزایش و تأمین شود. گروه صنعتی ایران نورگیر با طراحی و دریافت تأییدیه در خصوص این حفاظ ها از شرکت های مخابراتی این نیاز را مرتفع ساخته است.
مانتینگ : یکی تجهیزات فلزی پرکاربرد در صنایع مخابرات مانتینگ ها می باشند که برای نصب انواع آنتن ها و دیگر تجهیزات بر روی دکل های مخابراتی به کار می رود . گروه صنعتی ایران نورگیر طبق آخرین استانداردها و تاییدیه های لازم قادر به تولید انواع مانتینگ در ابعاد و طرح های مختلف می باشد.
زیبا سازی دکل های مخابراتی
به دلیل نامطلوب بودن شکل فرم دکل های مخابراطی و برهم زدن سیما و منظر شهری و در پی آن نیاز به زیباسازی دکل های مخابراطی ، باتوجه به سابقه فعالیت ایران نورگیر در صنعت مخابرات این شرکت را برآن داشت تا در زمینه زیباسازی دکل های مخابراتی اقدام نماید . در این راستا این شرکت با ایجاد طرح های خلاقانه و زیبا ، با دکل های مخابراتی در پی ایجاد زیباسازی در منظر شهری اقدام نموده که با توسعه این بخش نقش مهمی در زیباسازی انواع دکل مخابراتی شهری و بین شهری نموده است .

کلیدواژه خود را وارد کنید