زیبا سازی دکل های مخابراتی

زیبا سازی دکل های مخابراتی
زیبا سازی دکل های مخابراتی
زیبا سازی دکل های مخابراتی
زیبا سازی دکل های مخابراتی

زیبا سازی دکل های مخابراتی

دکل به سازه‌های مرتفعی گفته می‌شود که عرض کمی نسبت به ارتفاع خود داشته و معمولا برای استفاده از ارتفاع بلندشان مورد بهره برداری قرار می گیرند و ایستایی لازم را  دارا می‌باشند.

دکل ها با مقاصد متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند، که از جمله این اهداف با توجه به تخصص شرکت ایران نورگیر می توان به برقراری ارتباطات رادیویی و مخابراتی اشاره نمود.

به دلیل نامطلوب بودن شکل و فرم دکل های مخابراتی و تاثیر آن بر سیما و منظر شهری و در پی آن احساس نیاز به زیباسازی دکل های مخابراتی ، مدیریت و تیم طراحی این شرکت را باتوجه به سابقه فعالیت ایران نورگیر در صنعت مخابرات ،  برآن داشت تا در زمینه زیباسازی دکل های مخابراتی اقدام به بررسی و طراحی نماید . در این راستا این شرکت با ارائه طرح های خلاقانه و زیبا جهت دکل های مخابراتی در پی ایجاد زیباسازی در منظر شهری اقدام نمود که با توسعه این بخش نقش مهمی در زیباسازی انواع دکل های مخابراتی شهری و بین شهری نموده است

تنوع طرح، اندازه و متریال  ساخت، از مزایای طراحی این شرکت بوده که همین امر آنها را به عنوان یک المان برای مناظر طبیعی و شهری مناسب می سازد.

جنس بدنه از ……… است که از تولیدات این شرکت می باشد و دکل ها می توانند در ارتفاع و شکل های متفاوتی برپا شوند. فرم و رنگ بدنه بیرونی نیز می تواند با محیط شهری هماهنگ  و به عنوان یک المان شهری مطرح شود.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیدواژه خود را وارد کنید