خبر 

ورق های کششی گسترده

شرکت ایران نورگیر بزرگترین تولید کننده ورق کششی گسترده (Expanded Metal) تا ضخامت 6 میلیمتر

شبکه های توری کششی بر خلاف انواع توری سیمی مفتولی که به هم بافته میشئند ، یکپارچه بوده و از استحکام بسیار زیادی برخوردار هستند. این نوع توریها با ضخامت 0.2 تا 6 ملیمتر و پهنای 500 ، 1000، 1500، ،2000 و 2500 میلیمتر با طول آزاد و چشمه هایی به اندازه 4x6 ملیمتر تا 200x75 ملیمتر قابل تولید می باشد. نوع ورق مصرفی میتواند آهن ، آلومینیوم ، برنج ، مس و استیل باشد. لازم به ذکر است که جهت فنسهای مخابراتی از ورق آهن استفاده میشود و جهت پوشش و مقاومت در برابر زنگ زدگی از پوشش گالوانیزه استفاده میشود این شرکت ظرفیت تولید 100 سایت در ماه را دارد

مزیت توری کششی نسبت به توری پرسی

توریهای کششی به دلیل یکپارچگی استحکام زیادی دارند. اما توری پرسی از به هم بافته شدن و از روی هم رد شدن مفتول بوجود می آید که استحکام زیادی ندارد. توریهای کششی به دلیل یکپارچگی با پوشش گالوانیزه کاملا در برابر زنگ زدگی مقاوم میشوند. اما توریهای پرسی از محل عبور مفتولها از روی هم میپوسد چون در محل عبور مفتولها پوشش پذیر نمیباشد

 

 

تصاویر:

 

 

 

 

محصولات جدید 4

محصولات جدید 4

محصولات جدید 3

محصولات جدید 3

خبر نامه 

آمار بازديد 

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

قوسی

قوسی

 

تصاویر :

فرصت شغلی

دعوت به همکاری

این شرکت در نظر دارد جهت تکمیل کادر اداری خود تعداد محدودی با مشخصات ذیل استخدام نمایید

1- ...

2-....

متقاضیان واجد شرایط رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند

درباره ما

بهره گیری از نور طبیعی در معماری سنتی و مدرن در اقصی نقاط جهان همواره به عنوان یک عامل حیاطی در طراحی مد نظر بوده است. بطور مثال در مناطق سردسیر و قطبی استفاده از جداره های یخیو در مناطق گرمسیری استفاده از نوعی سنگ مرمر شفاف به منظور نورگیری متداول بوده است. امروزه با وجود تنوع بسیار زیاد در نورهای مصنوعی، نه تنها از اهمیت نور آفتاب به علت خواص معجزه آسای آن کاسته نشده است بلکه در معماری مدرن بهره گیری هر چه بیش تر از نور طبیعی همواره یکی از مهمترین عوامل در طراحی و معماری در ساختمانها بوده و هست.

استفاده از پنجره در اطراف ساختمان، بهره گیری از این موهبت الهی را فقط به ساعاتی از روز محدود می کند در حالی که استفاده از نور از طریق نورگیرهای سقفی این امکان را فراهم می سازد که در کل ساعات روز این نور در اختیار ما باشد.

ایران نورگیر یک شرکت تخصصی در زمینه تولید نورگیرهای سقفی، کیوسک های تلفن تلقی، فلزی، همچنین انواع قطعات فایبرگلاس می باشد. که بیش از سی سال تجربه مستمر در این صنعت، در زمره پیشکسوتان صنعت نورگیر ساختمان قرار گرفته است.

این شرکت در سال 1364 با شماره 90448  نزد اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی استان تهران به ثبت رسیده و در همان سال نیز موفق به دریافت مجوز تولید اداره کل صنایع و معادن استان تهران گردیده است حال آنکه سوابق تجربی و علمی در این شرکت از سالها قبل آغاز شده است.

این شرکت در حال حاضر با گسترش امکانات کارگاهی خود در فضایی به مساحت حدود 10000 متر مربع در ماهدشت کرج، ظرفیت تولیدی خود در سه بخش مجرای پلاستیک فرمینگ، فایبر گلاس و فلز کاری را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده است که با توجه به این توسعه این شرکت بیش ترین ظرفیت تولید را در سطح کشور دارا می باشد. لذا با توجه به تولید انبوه که نتیجه آن کاهش هزینه های سربار و ارتقا کیفی محصول می باشد. این شرکت را قادر ساخته که محصول خود را در کوتاهترین زمان و مناسبترین قیمت به مشتریان خود در داخل و خارج کشور عرصه نماید.

 خاطر نشان می شود که این شرکت علاوه بر تولید، خدمات دیگری از قبیل طراحی، محاسبات و اجرا نیز به مشتریان خود عرصه می دارد.

تمام محصولات

نورگیر های سنتی کوپل

گنبد

باران گیر ها

سایه بان های پارچه ای

ورق های کششی و گریتینگ

پارکینگ ها سبک

فنس با امنیت بالا

فنس با امنیت الا متصل به دکل - مثلثی

فنس با توری حصاری

فنس توری حصیری پرسی

فنس نرمال جهت مناطق شهری و ایمن

دکل های میکرو

زیبا سازی شهریسازه های مخابراتی

تابلو برق تک فاز

تابلو برق سه فاز

باجه تلفن همگانی

سایه بان های مخابراتی

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745